Чим українці заправляють свої авто (інфографіка) Українці стали економити на автомобільному паливі, свідчать дані Держстату. Зокрема, в квітні-червні наші автомобілісти залили в баки 901 тис. тонн пального, що на 2,6% менше, ніж у другому кварталі 2015 року. Скоротилися продажі як бензину (на 5,8%), так і дизеля (на 8,03%), в той час як популярність більш дешевих автомобільних газів (пропану, бутану і метану) впевнено зростає – в квітні-червні наші водії заправили їх 173,9 тис. тонн, що на 19,6% більше, ніж у 2 кварталі минулого року.
У минулому місяці на вітчизняних заправках купили 318,5 тис. тонн палива, що на 5,2% менше за показники минулого року. Липнева заправка коштувала нашим автолюбителям 7,9 млрд грн. -на 1,08% менше, ніж роком раніше.
Чим українці заправляють свої авто (інфографіка)
Втім, в розпал сезону відпусток українці стали більше подорожувати і, відповідно, активніше заправляти автомобілі. Так липневі 318,5 тис. тонн стали максимумом з початку року. До 1 серпня на АЗС в запасах залишилося 107,6 тис. т бензину, 65,6 тис. т дизеля і 10 тис. тонн автомобільних газів.
Відзначимо, що майже половина (43%) палива в липні була куплена в 5 областях – Київській, Львівській, Одеській, Дніпропетровській та Запорізькій. Тільки в Києві і столичному регіоні автолюбителі залили в баки 52 тис. тонн палива – 16% від усього обсягу за липень.
Кількість заправок в липні сягла 6,724 тис. (на 35 АЗС більше, ніж в червні). http://finance.ua/
Источник: FINANCE.UA FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->"><!--dle_leech_begin-->FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за Чим українці заправляють свої авто (інфографіка)
90290

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте