Ізраїль надав найбільшу квоту українським працівникам Квоту на 20 тис. робочих місць отримала Україна в Ізраїлі. Запрошують будівельників, розглядають питання працевлаштування доглядальниць.
Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко.
Україна запропонувала працевлаштувати в Ізраїлі українських будівельників, і це стало першою пропозицією, на яку ізраїльська сторона відповіла згодою. Причому, за словами Надоленка, переговори тривали рік, і Україна нарешті отримала найбільшу квоту на працевлаштування в цій країні – 20 тисяч. Тоді як Молдові пообіцяли всього 3 тис. робочих місць.
Надоленко також зазначив, що наступною може стати угода про працевлаштування українських доглядальниць, і в цьому випадку також є сподівання на велику квоту.
Нагадаємо, на початку червня Кабінет міністрів України і уряд Ізраїлю підписали угоду про тимчасове працевлаштування українських заробітчан в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю. http://finance.ua/
Источник: FINANCE.UA FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->"><!--dle_leech_begin-->FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за Ізраїль надав найбільшу квоту українським працівникам
90290

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте