Експерт розповів, чому з'явилися квартири за $10 тис. Малі квартири по $10 тис., які активно рекламують в Києві, з’явилися через застій на ринку нерухомості і бажання забудовників продати житло хоча б маленькими частинами.
 Про це розповів голова Нацради ріелторської палати України Віктор Несін.
“Дуже маленькі квартири насправді недешеві – їхня вартість в середньому близько однієї тисячі доларів за квадратний метр. Загальний метраж такої квартир 10-20 “квадратів”. В цих квартирах передпокій, кухня і житлова кімната – це єдиний простір. Окремий тільки санвузол з душем і туалетом”, – сказав експерт.
За словами Віктора Несіна, забудовники навіть можуть укомплектувати міні-квартири основними меблями: диваном, кухонним столом і табуретами.
“Такі квартири можуть користуватися попитом серед молодих сімей без дітей, які знімають квартиру в столиці. Міні-квартири можуть продавати в розстрочку. Половина місячної суми виплати йде на оплату оренди квартири, друга -на викуп житла. І через п’ять-сім років орендарі стануть власниками і зможуть продати міні-житло і переселитися в більш просторе”, – сказав ріелтор.
Міні-квартири поширені у великих містах США, Європи та Азії, де їх здають в оренду молоді. http://finance.ua/
Источник: FINANCE.UA FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->"><!--dle_leech_begin-->FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за Експерт розповів, чому з'явилися квартири за $10 тис.
90290

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте