Українці мають неконтрольовані за обліком і ціною послуги ЖКГ, – експерт Уряд України звалив на населення непідйомні комунальні тарифи на нав’язані ЖКГ-послуги.
Таку думку висловив екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.
«Ми отримали послугу, яку ми не контролюємо за обліком, щодо регулювання споживання, за ціною, по всьому, і ми не можемо від неї відмовитися», – зазначив експерт.
За його словами, на сьогоднішній день в більшості багатоквартирних будинків України немає можливості автономного опалення, проте така функція дозволила б власникам квартир заощаджувати на комунальних платежах і регулювати температуру повітря у себе вдома самостійно.
«Як заощадити на обігріві – це ключове питання, яке стоятиме перед середньостатистичним українцем», – додав О.Кучеренко.
При цьому екс-міністр підкреслив, що в жалюгідному становищі опинилися мешканці будинків без газу, які користуються електроплитами для приготування їжі і змушені платити за дуже високими тарифами за електроенергію.
Нагадаємо, з 1 вересня 2016 року тариф на електроенергію в Україні подорожчав на 25%. http://finance.ua/
Источник: FINANCE.UA FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->"><!--dle_leech_begin-->FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за Українці мають неконтрольовані за обліком і ціною послуги ЖКГ, – експерт
90290

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте