Український турпотік до Туреччини збільшився за місяць на 70% В липні 2016 року Туреччину відвідало 173,785 тисяч українців, що на 70% більше порівняно з липнем 2015 року.
Про це свідчать дані Міністерства культури і туризму Турецької Республіки, йдеться в прес-релізі Офісу з питань культури та інформації посольства Туреччини в Україні.
Як зазначається, з початку року український турпотік в країну стабільно збільшується, а Україна не виходить з ТОП-10 країн-лідерів по турпотоку в Туреччину.
“Кількість українських туристів за період січень-липень 2016 року збільшилася на 52% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Вже другий місяць поспіль Україна займає 6 місце в рейтингу, випередивши Нідерланди, Грецію, Азербайджан і США”, – йдеться в прес-релізі.
Найпопулярнішими напрямками серед українців є Анталія, Стамбул і Мугла.
За статистикою за період січень-липень 2016 року Анталію відвідало 317 тисяч українців, що на 88% більше порівняно з аналогічним періодом 2015 року.
У Стамбулі за цей період побували 171 тисяча туристів, а в Муглі – 54 тисячі. Приріст на цих курортах склав 11% і 98% відповідно. http://finance.ua/
Источник: FINANCE.UA FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->"><!--dle_leech_begin-->FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за Український турпотік до Туреччини збільшився за місяць на 70%
90290

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте