НБУ повідомив про збільшення гривневих депозитів населення Загальний розмір гривневого депозитного портфеля фізичних осіб у банках України у липні зріс на 1,8% – до 191,34 млрд грн.
Як повідомляє прес-служба Національного банку, з початку року обсяг вкладів населення у національній валюті збільшився на 12,8 млрд грн, або на 7%.
“Відновлення зростання вкладів населення свідчить про поступове повернення довіри громадян України до вітчизняної банківської системи, яка пройшла за останні роки непростий, але необхідний період очищення від схемних і неплатоспроможних банківських установ і вийшла на новий етап – перезавантаження”, – вважає заступник голови НБУ Катерина Рожкова.
За її словами, в липні найбільше з початку року зростання показали термінові вклади населення в гривні – відразу на 1,6 млрд грн.
“Термінові кошти важливі для банківської системи, їх зростання додає стабільності ліквідності банків і стимулює до відновлення кредитування”, – додала пані Рожкова. http://finance.ua/
Источник: FINANCE.UA
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за НБУ повідомив про збільшення гривневих депозитів населення
90290
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте