НБУ повідомив про збільшення гривневих депозитів населення Загальний розмір гривневого депозитного портфеля фізичних осіб у банках України у липні зріс на 1,8% – до 191,34 млрд грн.
Як повідомляє прес-служба Національного банку, з початку року обсяг вкладів населення у національній валюті збільшився на 12,8 млрд грн, або на 7%.
“Відновлення зростання вкладів населення свідчить про поступове повернення довіри громадян України до вітчизняної банківської системи, яка пройшла за останні роки непростий, але необхідний період очищення від схемних і неплатоспроможних банківських установ і вийшла на новий етап – перезавантаження”, – вважає заступник голови НБУ Катерина Рожкова.
За її словами, в липні найбільше з початку року зростання показали термінові вклади населення в гривні – відразу на 1,6 млрд грн.
“Термінові кошти важливі для банківської системи, їх зростання додає стабільності ліквідності банків і стимулює до відновлення кредитування”, – додала пані Рожкова. http://finance.ua/
Источник: FINANCE.UA FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->"><!--dle_leech_begin-->FINANCE.UA<!--dle_leech_end-->
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за НБУ повідомив про збільшення гривневих депозитів населення
90290

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте