Гройсман сподівається, що Офіс з інвестицій буде створений до кінця вересня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував створення Офісу із залучення інвестицій до кінця вересня. Про це повідомляє прес-служба уряду.
Гройсман зазначив, що уряд докладає зусиль для створення механізмів інвестиційної діяльності, відновлення промислового потенціалу, забезпечення гідного представництва українських виробників на міжнародних ринках, а також посилення експортного потенціалу України.
Зазначається, що серед пріоритетів уряду – створення торговельних представництв України за кордоном, які дозволять збільшити присутність вітчизняної продукції на міжнародних ринках.
Учасники наради підкреслили необхідність, зокрема, належного інфраструктурного забезпечення виробництва металургійної продукції, розвитку внутрішнього ринку, формування сприятливої фіскальної політики, підтримки українського експорту, національних виробників та їх захисту на іноземних ринках. http://finance.ua/
Источник: FINANCE.UA
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за Гройсман сподівається, що Офіс з інвестицій буде створений до кінця вересня
90290
Комментариев пока еще нет. Вы можете стать первым!

Добавить комментарий!

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте