Шоколад і закоханість допоможуть відкрити сексуальність
7 секретів сексуальності відомих жінок
7 секретів сексуальності відомих жінок © gettyimages.com
tochka.net представляє найоригінальніші рецепти відомих жінок про те, як стати сексуальною та жаданою для коханого чоловіка.
Частіше практикувати сексуальні ігри і носити стрінги - секрет Єви Лонгорії
"Відчайдушна домогосподарка", актриса Єва Логорія впевнена, що саме здорова ініціатива в ліжку допомагає жінці залишатися завжди жаданою та сексуальною для коханого чоловіка. І не тільки для нього.
Мені подобається, коли коханий зв'язує мене шовковими простирадлами, в цьому є особлива привабливість – почуватися підкореною зізналася красуня ЗМІ.
Крім того, Єва Лонгорія радить робити "бразильську епіляцію", тобто повністю видаляти все волосся в зоні бікіні, і постійно носити трусики-стрінги.
Бразильська епіляція - це і є мій секрет сексуальності. Я рідко ношу трусики-танго поділилася пікантними подробицями зваблива красуня.
7 секретів сексуальності відомих жінок7 секретів сексуальності відомих жінок © gettyimages.com
Бути завжди впевненою в собі - рецепт від співачки Анни Седокової
Екс-солістка групи "Віа Гра", струнка красуня Анна Седокова впевнена, що найкращий спосіб бути завжди сексуальною - це не сумніватися у своїй красі.
Жінка сексуальна тоді, коли вона впевнена в собі. Що більше вона впевнена, то більше привертає до себе погляди чоловіків! впевнена Анна Седокова.
7 секретів сексуальності відомих жінок7 секретів сексуальності відомих жінок © instagram.com/annasedokova/
Закохуватися - рецепт від співачки Світлани Лободи
Щоб розбудити в собі чуттєвість і привабливість, треба закохатися та перебувати в такому стані якомога довше. У цьому впевнена сексапільна співачка Світлана Лобода.
Я постійно перебуваю у стані закоханості. Без цього жити просто неможливо. Не приховую, мені потрібне постійне підживлення, нові відчуття, щоб творити щось незвичне зізналася Світлана Лобода ЗМІ.
7 секретів сексуальності відомих жінок7 секретів сексуальності відомих жінок © instagram.com/lobodaofficial/
Опанувати стриптиз - рецепт Кармен Електри
Відома співачка і актриса Кармен Електра впевнена, що стати сексуальною може кожна жінка. Для цього слід лише опанувати стриптиз. Як варіант, записатися на заняття зі стрип-пластики.
Будь-яка жінка може бути привабливою. Стриптиз - це танець, який допоможе красиво звільнятися від одягу, красиво рухатися, романтично розпускати волосся. А також відкрити в собі нову грань жіночності та сексуальності. впевнена Кармен Електра.
7 секретів сексуальності відомих жінок7 секретів сексуальності відомих жінок © gettyimages.com
Блиск в очах і усмішка - рецепт від співачки Катерини Бужинської
За словами Катерини Бужинської, сексуальність будь-якої жінки залежить від її образу загалом, що складається з безлічі дрібниць, головне, щоб вони між собою гармоніювали. Манера поведінки, стиль одягу, макіяж, аромат парфумів - все має значення. Але головне – щира усмішка і загадковий блиск в очах.
Мені здається, коли я усміхаюся, то можу обеззброїти будь-якого чоловіка. Тому з усіх складових сексуальності я виділила б усмішку і блиск в очах зізналася співачка.
7 секретів сексуальності відомих жінок7 секретів сексуальності відомих жінок © instagram.com/buzhynska/
Губки бантиком - рецепт актриси Скарлет Йохансон
Відома актриса Скарлетт Йоханссон зізналася, що треба зробити, щоб мати звабливий вигляд.
Надути губки, опустити підборіддя і соромливо звести очі. Головне, не перестаратися, щоб чоловік роздивився сексуальну жінку, а не маленьку дівчинку. говорить Скарлет.
7 секретів сексуальності відомих жінок7 секретів сексуальності відомих жінок © gettyimages.com
Їсти шоколад - рецепт від співачки Шакіри
Відома співачка Шакіра відкрила секрет, що допомагає їй підтримувати прекрасну фігуру та бути завжди привабливою. Це шоколад! Співачка строго стежить за фігурою, але не відмовляє собі в улюблених солодощах - чорному шоколаді та шоколадних цукерках.
Із роками я стаю більш привабливою та сексуальною. І цьому сприяє шоколад, бо в ньому міститься гормон щастя. А коли жінка щаслива, вона молода, вродлива та сексуальна запевняє Шакіра.
7 секретів сексуальності відомих жінок7 секретів сексуальності відомих жінок © gettyimages.com

А нещодавно ми писали про голівудських красунь, які пишаються своїм маленьким бюстом.
Источник:
Если Вам понравилась или не понравилась статья можете проголосовать за 7 секретів сексуальності відомих жінок
90290

Реклама на сайте

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Реклама на сайте